Ferro Ignique

Jedna Miłość,Jeden Bóg,Jeden Cel...


#1 2007-08-09 21:16:04

Aga23W

Administrator

2895310
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 20
Punktów :   

Propozycje różne

Spoiler:

RUMUS     09.08.07    
    brak tematu     12:21:05    
    Witam mam na imie Tomek i chcialbym z Toba porozmawiac mianowicie chodzi mi oto ze nosze sie z zamiarem zalozenia wlasnego sojuszu ktory by skupial tylko czlonkow polozonych blisko nas wiec chcialbym spytac czy bedziesz zainteresowana wspolpraca ze mna bo w dalszym etapie gry musielibysmy zrobic fuzje naszych sojuszy bez ktorej nieuda sie nam wybudowac cudu i efektywnie go bronic przed atakami nowej rasy jesli jestes zainteresowana to czekam na odp.



pozdrawiam Tomek

co ja mam odpowiedziec, bo mnie zamurowało jak sprawdziłam skąd on jest.


*************************************************************************************************

Czy powrócą jeszcze tamte czasy, gdy zakochany mężczyzna szukał Wielkiego lub Małego Wozu na niebie, a nie w garażu.

Offline

 

#2 2007-08-13 16:50:01

Aga23W

Administrator

2895310
Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 20
Punktów :   

Re: Propozycje różne

Spoiler:

RUMUS     13.08.07    
    brak tematu     16:35:12    
    witaj zmienilem zdanie niezaloze tu dobrego sojuszu bo to same farmy sa wiec mysle o wstapieniu do ciebie ale razem z moimi ludzmi nie ukrywam ze licze na funkcje w sojuszu bo jestem doswiadczonym graczem i z ta iloscia wojska ktora mam ja i moi ludzie bedziemy przydatni dla sojuszu nie jestesmy farmami a wrecz przeciwnie farmimy wszystkich do okola procz was wiec duzo sie bedzie musialo zmienic po wstapieniu do ciebie jesli jestes zainteresowana to napisz co o tym myslisz


pozdro TOMEK

Teraz dostałam od niego taką wiadomość. Co w związku z tym robimy? Czekam na wasze opinie.


Do tej części mają dostęp tylko moderatorzy


*************************************************************************************************

Czy powrócą jeszcze tamte czasy, gdy zakochany mężczyzna szukał Wielkiego lub Małego Wozu na niebie, a nie w garażu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinsengumi.pun.pl www.mted.pun.pl www.ez20092010.pun.pl www.link7.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl